Ajax heeft de ‘degradatiekraker’ op bezoek bij FC Utrecht vandaag met 4-3 verloren en zakt hiermee naar de zeventiende plaats op de ranglijst. Een historisch dieptepunt voor de club uit Amsterdam. De ploeg van Maurice Steijn kwam met 2-0 achter maar boog die achterstand vervolgens om in een 2-3 voorsprong. Nadat de wedstrijd twee keer gestaakt werd wegens een verloren bekertje op het veld won de thuisploeg uiteindelijk alsnog met 4-3.
Of dat nog niet erg genoeg is gaat Ajax volgend weekend op bezoek bij koploper PSV, terwijl nummer 18, FC Volendam dat weekend zomaar punten kan pakken in de thuiswedstrijd tegen Excelsior.
Ajax is 17th😭 pic.twitter.com/SFnQHRJ2Af
— 𝐘𝐮𝐬𝐚𝐟 ¹⁸ (@cfcyusaf) October 22, 2023
Dit is de meest vermakelijke degradatiekraker die ik in jaren gezien heb. #utraja 4-3.
#Ajax #fcutrecht pic.twitter.com/Xt7fvxoMn2— creatieveling (@creatieveling) October 22, 2023
Spelers Ajax op zoek naar de tactiek van Steijn #utraja #Ajax
— Flint (@flintstoon) October 22, 2023
Ajax-supporters die op F5 drukken in de hoop te lezen dat Steijn ontslagen is#Steijnout #utraja pic.twitter.com/KgMiUjIs9t
— Flint (@flintstoon) October 22, 2023
We kunnen er wel lacherig over doen maar dit is wel de enige beker die ajax te zien krijgt dit seizoen. #utraja pic.twitter.com/QHRv4DuYVo
— Arjen (@Arjenvgeverren) October 22, 2023
Ajax weer bijna bovenaan 😆 #utraja pic.twitter.com/No1OZDATAS
— Sjoerd (@hsdvries) October 22, 2023
Volgende week PSV-Ajax 😈😇 #psvaja #SvenMislintat #ajax #MauriceSteijn pic.twitter.com/RFwiLQoq9u
— Mr.Roboto (@MisterR0b0t0) October 22, 2023